Veri Merkezi Kurulumu | CYPOINT Bilişim Teknolojileri

Veri Merkezi Kurulumu


Kurumlar gelişen bilgi teknolojileri altyapılarını konumlandırmak için güçlü, büyümeye açık, güvenilir ve yeni nesil veri merkezlerine ihtiyaç duyarlar. Veri Merkezi gibi kritik sistemler bu alanda birçok tecrübesi bulunan ve yetkin personellere sahip şirketler tarafından yapılmalıdır. CYPOINT bu özelliklere haiz ülkenin çeşitli noktalarında Veri Merkezleri konumlandırmış personellerden oluşmaktadır.

CYPOINT, Bilgi Teknolojileri alanında uzun süre çalışan yetkin ve alanında eğitimli/sertifikalı personellerden oluşmuştur. CYPOINT'in veri merkezi alanındaki uzmanlığından faydalanarak bilgi teknolojileri altyapınızın kesinti yaşanmadan uzun ömürlü çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz, yerinde kontroller yaparak hedeflerinize göre 10-15 yıl boyunca BT altyapınızı yüklenebilecek aşağıdaki gibi bir Veri Merkezinin tüm kalemlerinde baştan sonra yanınızda olabilir.

Veri Merkezi Kurulumu

CYPOINT'i tercih ederek ihtiyacınızı giderirken uzman çalışanlarımız sayesinde düşük yatırım ve düşük risk alarak yeni nesil bir veri merkezi'ne sahip olabilirsiniz.

Veri Merkezi inşaası yalnızca İnşaat & Mekanik Yapım İşleri ile değil Fiber Altyapı, Biyometrik/Kartlı Geçiş Sistemi, CCTV, Enerji ve Verimlilik Takip Otomasyonu, Switch Altyapısı ve Tam Yedeklilik gibi hususları da içermektedir. CYPOINT veri merkezinizi tak çalıştır aşamasına kadar getirerek istenmesi halinde eski sistemlerinizin naklini gerçekleştirmeyiz.

Veri Merkezi Yönetimi

Veri Merkeziniz tamamlandıktan sonra bakım planları çıkarılarak işletim konusunda eğitimler planlanmaktadır.

Herhangi bir beklenmedik arıza durumunda ekiplerimizin sahaya intikalleri hızlıca gerçekleştirilmektir.

Tüm sürecin sizin onayınızla yürüdüğü dönem toplantıları ile kararlarızın alındığı temiz ve sağlam işçilik ile tamamlanmış bir Veri Merkezi için CYPOINT'i tercih edebilirsiniz.

Personellerimizin Veri Merkezi Yapımı ve Yönetimi konusunda Uptime Institute'den Accredited Tier Designer ve Accredited Operations Specialist sertifikaları bulunmaktadır.

Personel Veri Merkezi Sertifikaları