Sistem Optimizasyon | CYPOINT Bilişim Teknolojileri

Sistem ve Yazılım Optimizasyonu


Bilgi Teknolojileri üzerine yazılım ve donanımlarınızın optimizasyonları konusunda danışmanlık ve farklı çözümler sunuyoruz.

Mevcut yazılımlarınızı yerinde inceliyor yeniden konfigüre ederek veya yeni kodlama ile uzun yıllar ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesini, stabil olarak çalışabilmesini ve fonksiyonellik kazanmanızı sağlıyoruz. Ya da ihtiyaçlarınızı piyasadaki mevcut ürünleri uzman danışmanlığımız ile birleştirerek istifadenize sunuyoruz.

Yazılım ve Sistem Optimizasyonu

Sadece yazılımlar konusunda değil yazılımlarınızın üzerinde çalıştığı sunucu, veri depolama ünitesi ve ağ bileşenlerinin en uygun şekilde seçilmesi, seçilen ürünlerin konfigürasyonu konularında ayrıca mevcut yatırımlarınızın korunması/kullanılması ve en az ilave maliyet ile büyümeye müsait yapıların oluşması konularında destek sağlıyoruz.

Sistem Optimizasyonu

Sistemlerinizi kullanan/kullanacak kişi ve kurumların sisteminizde oluşturacağı yoğunluğa göre hazırladığımız sistem altyapınızın güvenliğini esgeçmeden ilave güvenlik önlemleri önererek ve uygulayarak siber güvenlik seviyenizi artırıyoruz.