CYSENSE | CYPOINT Bilişim Teknolojileri

CYSENSE


CYSENSE, sistem odaları, network odaları, veri merkezleri, soğuk hava depoları gibi sıcaklık, nem, duman, su baskın, hava kalitesi, kapı kilit gibi çeşitli sensörler aracılığıyla ilgili değerlerin kontrol edilebileceği alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

CYSENSE Cihazı

Son derece ideal boyutlara sahip CYSENSE sensörleri bilgisayar ağları üzerinden ip adresi ile haberleşme yapmakta olup enerjisini Poe Switch Portundan ya da harici güç kaynağından alabilmektedir.

Sisteme bağlı tüm CYSENSE Cihazları üzerinde toplanan bilgilerin tamamını anlık ve geçmişe yönelik olan tüm verileri kullanıcı dostu arayüzümüzde görebilirsiniz. Bu arayüzün kurulacağı linux sunucu standar seviyede fiziksel ve sanal sunucular üzerinde çalışabilmektedir.

Tarafımızdan özel olarak geliştirilmiş donanım üzerinde çalışan CYSENSE yazılımında birçok konfigürasyon yapabilir, raporlar alabilir, alarmlar üretebilir ve çeşitli yetki seviyesinde personele sorumluluk alanınca yetki tanımlayabilirsiniz.

CYSENSE Arayüz Sayfaları

CYSENSE üzerine; toplamda belli sayıda olmak üzere sıcaklık, nem, duman, su kaçak, hava kalitesi, oksijen, karbonmonoksit ve kapı sensörü gibi sensörler dahil edilebilmektedir.