CYNETCONFIG | CYPOINT Bilişim Teknolojileri

CYNETCONFIG


CYNETCONFIG, Ağ Cihazları Ayar Yönetim Yazılımı kurumların, konfigürasyon kayıtlarının yönetimi ve ihtiyaç anında bu kayıtlara güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri kritik bir öneme sahiptir.

CYNETCONFIG Yazılımı yüksek kaynak ihtiyacı bulunmayan fiziksel veya sanal sunucular üzerinde kurulabilecek kapsamlı ve kullanışlı bir yazılımdır.

CYNETCONFIG sayesinde network cihazlarının konfigürasyon yedeklerini config backup merkezi bir yapı üzerinden yönetilebilir kılıyoruz ve sistem yöneticilerinin aksiyonlarını kolaylaştırıyoruz.

Kurumlar ağ ve güvenlik sistemlerindeki cihazları yedekleme ve yapılandırma için çeşitli yazılımlar kullanmaktadır.

cynetconfig özellikleri

Ancak bu çözümlerin büyük çoğunluğu firewall, router, switch ve load balancer gibi networkü oluşturan temel cihazları aynı anda desteklemezler. Bu durum her cihaz için farklı bir yönetim paneli ve bütünlükten uzak bir süreç yönetimi ortaya çıkartır.

Günümüzde kurumların ayar kayıtlarının yönetimi ve ihtiyaç anında bu kayıtlara güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek kritik öneme sahiptir. Aksi durumda ağ kesintileri ve uyumluluk hatalarından kaynaklı sekteye uğramış iş süreçleri, firmalar için maddi zararlara ve prestij kaybına neden olabilir.

İşte bu ihtiyacı marka bağımsız ve merkezi olarak çözen ürün CyNetConfig'dir.

Gelişmiş operasyon zamanlayıcısı ile network cihazlarınızın konfigürasyon ve backup kayıtlarını aylık, haftalık, günlük ve saatlik olarak otomatik yedekleyebilirsiniz.

Herhangi bir ihtiyaç durumda aşağıda yer alan markaların ürünlerine ait daha önceki ayar kayıtlarınızı tek bir tuşla kolayca cihazlarınıza geri yükleyebilirsiniz.

cynetconfig desteklenen ürünler